Збірник креслень звукоізоляційних конструкцій - Рекомендации по звукоизоляции - Aкустические материалы и Технологии
Facebook Instagram Pinterest

Защита от шума и вибраций

ACOUSTIC TRAFFIC LLC | Україна, Київ, провулок Хрестовий, 8/9 | тел. +380 98 116 97 45
Звукоізоляція

Збірник креслень звукоізоляційних конструкцій

Звукоізоляція стін, підлоги та стелі

Інженери акустичного проектного бюро компанії "Acoustic Traffic" разом із технічним департаментом "Knauf Marketing" розробили Збірник креслень звукоізоляційних конструкцій. Збірник креслень виконаний у форматі стандартного Детального листа Кнауф.

В документі описуються професійні технічні рішення та конструкції звукоізоляційних перегородок, облицювань стін та підвісних стель, а також вузли примикання та з'єднання звукоізоляційних конструкцій один з одним.

В альбомі наводяться акустичні характеристики типових звукоізоляційних конструкцій, отримані на основі результатів цілого ряду випробувань, проведених в акустичних лабораторіях Австрії, Німеччини, України та Росії.

Альбом може бути корисний архітекторам, конструкторам та дизайнерам у їхній професійній діяльності, а також власникам приміщень, перед якими стоїть проблема звукоізоляції, за допомогою доступних способів на основі стандартних гіпсокартонних технологій Кнауф.


Завантажити Альбом креслень звукоізоляційних конструкцій >>>   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найти!
Збірник креслень звукоізоляційних конструкцій

Готові звукоізоляційні рішення

Як звукоізолювати підлогу Як звукоізолювати стіну Як звукоізолювати стелю Як звукоізолювати перегородку

Рекомендації і технічні статті

Звукоізоляція. Типові помилки Ефективна звукоізоляція. Основні правила Звукоізоляція підлоги. Ударний шум. Плаваюча підлога Зниження шуму систем вентиляції та кондиціювання Звукоізоляція боулінгів Звукоізоляція стелі: шум від сусіда зверху Звукоізоляція стін, підлоги та стелі. Нові інженерні рішення. Звукоізоляція дверей Звукоізоляція вікон

Плаваюча підлога, процес виконання робіт (фотоальбом)

Матеріали для звукоізоляції>>>